Wyniki konkursów rozrywkowych

Zamieszczamy wyniki konkursów przeprowadzonych w czasie wolnym oraz na imprezach. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspaniałą zabawę, wszak nie samą nauką żyje student :-)

Wyniki konkursów na najlepsze wystąpienia

Zamieszczamy informację o zwycięzcach konkursów na najlepsze plakaty i prezentacje. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysoki poziom wystąpień.

Zdjęcie grupowe

Zamieszczamy zdjęcie grupowe do ściągnięcia w pełnej rozdzielczości.

Informacje dot. plakatów

Poniżej kilka ważnych informacji dla osób, które przygotowują plakaty. Przeczytajcie je uważnie.

Informacje dot. prezentacji ustnych

Poniżej kilka ważnych informacji dla osób, które przygotowują wystąpienia ustne. Przeczytajcie je uważnie.

Harmonogram konferencji

W zakładce Terminy i program jest już dostępny szczegółowy harmonogram konferencji.

Harmonogram może jeszcze w najbliższych dniach ulegać pewnym zmianom.

Książka abstraktów

Książka abstraktów jest już gotowa. W załączeniu do pobrania wersja elektroniczna. W celu ochrony przed spamem usunięto z niej adresy e-mail uczestników; będą one widoczne w książce drukowanej. Wersję elektroniczną z e-mailami będzie można również otrzymać na konferencji.

Praktyki w IChF PAN

Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk zaprasza uczestników XXXVI OSCh na praktyki studenckie oraz współpracę naukową na doktoracie. Instytut poszukuje młodych naukowców, którzy zamierzają aktywnie uczestniczyć w rozwoju najnowszych kierunków światowej chemii fizycznej i fizyki chemicznej. Szczegóły w załączonym dokumencie.

Subskrybuj XXXVI OSCh RSS