Zakończenie rejestracji

Rejestracja na XXXVI Ogólnopolską Szkołę Chemii została zakończona. Zarejestrowało się 102 uczestników, w związku z czym miejsca wystarczy dla wszystkich osób zarejestrowanych. Przypominamy o wniesieniu opłaty konferencyjnej. Poniżej lista zarejestrowanych uczestników.

Imię Nazwisko Ośrodek
Olga Andrzejczak Łódź (SKNCh "Kollaps" PŁ)
Elżbieta Andrzejewska Toruń (SKNCh UMK)
Michał Bajczyk Kraków (NKCh UJ)
Dorota Bartkowiak Poznań (NKCh UAM)
Łukasz Bartnicki Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Julian Bójko Białystok (KNCh UwB)
Izabela Brzeska Toruń (SKNCh UMK)
Ewelina Brzozowska Łódź (SKNCh "Kollaps" PŁ)
Adam Budniak Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Urszula Budniak Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Agnieszka Cieślińska Gdańsk (NKCh UG)
Marta Cybulak Lublin (KN "Bioaktywni" UMCS)
Anna Maria Dąbrowska Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Katarzyna Eckert Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Klaudia Gałczyńska Gdańsk (NKCh UG)
Arkadiusz Gąsiorowski Łódź (SKNCh "Kollaps" PŁ)
Maria Gdaniec Gdańsk (NKCh UG)
Magda Gerigk Gdańsk (SSPTChem "Hybryda" PG)
Maciej Gług Kraków (NKCh UJ)
Bogna Gomuła Toruń (SKNCh UMK)
Elżbieta Gońka Wrocław (KNCh "Jeż" UWr)
Jakub Grynda Gdańsk (SSPTChem "Hybryda" PG)
Magdalena Grzelak Poznań (NKCh UAM)
Paulina Hermanowska Toruń (SKNCh UMK)
Paulina Hirniak Gdańsk (NKCh UG)
Karolina Hurej Wrocław (KNCh "Jeż" UWr)
Mateusz Janeta Wrocław (KNCh "Jeż" UWr)
Anita Jarzębińska Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Aleksandra Jastrzębska Gdańsk (NKCh UG)
Anna Jenczak Poznań (NKCh UAM)
Adrian Justyniarski Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Patryk Kasza Kraków (NKCh UJ)
Aleksandra Kemona Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Tomasz Klucznik Gdańsk (SSPTChem "Hybryda" PG)
Ewa Kończalska Toruń (SKNCh UMK)
Krzysztof Kosiński Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Barbara Kossak Rzeszów (KNCh "Esprit" PRz)
Sylwia Kostera Poznań (NKCh UAM)
Krzysztof Kość Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Marta Kot Niezrzeszeni
Katarzyna Kowalska Poznań (NKCh UAM)
Joanna Kozieł Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Mariana Kozłowska Białystok (KNCh UwB)
Joanna Kroczak Wrocław (KNCh "Jeż" UWr)
Katarzyna Kryszczuk Gdańsk (SSPTChem "Hybryda" PG)
Aleksandra Kuchta Gdańsk (NKCh UG)
Kamil Kupietz Wrocław (KNCh "Jeż" UWr)
Danuta Kwiatkowska Toruń (SKNCh UMK)
Żaneta Lachowska Lublin (KN "Bioaktywni" UMCS)
Anna Litwińska Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Ewa Makowicz Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Klara Malinowska Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Adriana Maryjowska Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Kinga Matuła Rzeszów (KNCh "Esprit" PRz)
Magdalena Ligia Naurecka Lublin (KN "Bioaktywni" UMCS)
Anna Nowak Lublin (KN "Bioaktywni" UMCS)
Andrzej Okuniewski Gdańsk (SSPTChem "Hybryda" PG)
Kamil Olejnik Toruń (SKNCh UMK)
Natalia Olejnik Toruń (SKNCh UMK)
Alicja Ostrowska Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Katarzyna Ozimkiewicz Toruń (SKNCh UMK)
Monika Parafiniuk Kraków (NKCh UJ)
Damian Pasiński Wrocław (KNCh "Jeż" UWr)
Dominika Pawcenis Niezrzeszeni
Angelina Pietrulewicz Wrocław (KN "Kiwon" PWr)
Paulina Pikosz Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Aleksandra Pilch Wrocław (KNCh "Jeż" UWr)
Tomasz Piskorz Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Marta Plaskacz Toruń (SKNCh UMK)
Ksenia Porszniewa Wrocław (KNCh "Jeż" UWr)
Katarzyna Purtak Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Joanna Rogozińska Wrocław (KN "Kiwon" PWr)
Maciej Rolewicz Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Krzysztof Schmeichel Toruń (SKNCh UMK)
Ewelina Sepiół Lublin (KN "Bioaktywni" UMCS)
Bianka Sieredzińska Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Sebastian Sitkiewicz Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Daniel Smykowski Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Krzysztof Sozański Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Zuzanna Starzyńska Łódź (SKNCh "Kollaps" PŁ)
Paulina Strzelecka Gdańsk (NKCh UG)
Grzegorz Szczepaniak Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Agnieszka Szczodrowska Łódź (SKNCh "Kollaps" PŁ)
Magdalena Szpunar Rzeszów (KNCh "Esprit" PRz)
Bartosz Szulczyński Gdańsk (SSPTChem "Hybryda" PG)
Dariusz Śmiłowicz Toruń (SKNCh UMK)
Łukasz Świątek Wrocław (KN "Kiwon" PWr)
Mariusz Taczała Poznań (NKCh UAM)
Dorota Uber Gdańsk (NKCh UG)
Mateusz Warański Rzeszów (KNCh "Esprit" PRz)
Agnieszka Wądołowska Białystok (KNCh UwB)
Wojciech Wertejuk Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Patrycja Wieczorek Gdańsk (NKCh UG)
Damian Włodarczyk Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Magdalena Włodarczyk Wrocław (KN "Kiwon" PWr)
Julita Włosińska Wrocław (KNSCh "Allin" PWr)
Tomasz Worek Rzeszów (KNCh "Esprit" PRz)
Łukasz Woźniak Kraków (NKCh UJ)
Monika Wyszatkiewicz Wrocław (KNCh "Jeż" UWr)
Adam Zarecki Poznań (NKCh UAM)
Adam Zieliński Warszawa (SKNCh "Fulleren" UW)
Emil Żak Kraków (NKCh UJ)