XXXVI OSCh "U Źródeł Nauki"

Studenckie Koło Naukowe Chemików Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na Konferencję Naukową, która odbędzie się w dniach 28.04 - 03.05.2012 r. w WDW Rynia w okolicach Warszawy.

Konferencja jest przeznaczona dla studentów kierunków chemicznych, działających w kołach naukowych, zrzeszonych w Akademickim Stowarzyszeniu Studentów Chemii. Studentów zapraszamy do zaprezentowania swoich badań lub zainteresowań naukowych w formie wystąpienia ustnego lub posteru. Prezentacja ustna lub poster mogą być przygotowane w języku polskim lub angielskim oraz - co najważniejsze - muszą budzić zaciekawienie i chęć zagłębienia się w temat wśród chemików! W miarę wolnych miejsc na Konferencji mile widziani są również doktoranci. Szacowany koszt udziału w konferencji to około 400zł, co obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie.

Zachęcamy do śledzenia komunikatów na naszej stronie internetowej oraz komentowania na stronie Konferencji na Facebooku.