Ośrodek

Mapa ośrodka
Sala konferencyjna
Korytarz w głównym budynku hotelowym
Pokój trzyosobowy
Pokój trzyosobowy
Łazienka
Disco-bar
Pawilon z pokojami 3-osobowymi
Patio ze stolikami
Plaża przy ośrodku
Boisko do siatkówki
MiG-21 znajdujący się na terenie ośrodkaKonferencja odbędzie się w ośrodku „WDW Rynia”, położonym nad Jeziorem Zegrzyńskim w miejscowości Rynia, w odległości 34 km od Warszawy. Ośrodek jest świeżo wyremontowany i oferuje wiele atrakcji. Na terenie Ośrodka znajdują się m. in. boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki (także plażowej!), wypożyczalnia rowerów wodnych i kajaków, miejsce do gry w bilard.

Link do strony internetowej Ośrodka

Adres

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
Wojskowej Agencji Mieszkaniowej WDW Rynia
ul. Wczasowa 59
05-127 Białobrzegi

Dojazd

Do ośrodka można dojechać z Dworca Centralnego autobusami ZTM z jedną przesiadką, co zajmuje około 1h 15min. Na przystanku Dworzec Centralny 04 (od strony al. Jana Pawła II) należy wsiąść w autobus linii 510 (kierunek NOWODWORY), na przystanku Konwaliowa 02 przesiąść się w autobus linii 705 lub 734 w tę samą stronę i wysiąść na przystanku WDW Rynia, tuż przy wjeździe na teren Ośrodka.

Mapka dojazdu do ośrodka (automatycznie podaje godziny odjazdu)

Rozkład jazdy 510 z Dworca Centralnego, 28.04

Rozkład jazdy 705 z przystanku Konwaliowa, 28.04

Rozkład jazdy 734 z przystanku Konwaliowa, 28.04

Na przejazd drugim z podanych autobusów należy kupić bilet sieciowy (1+2 strefa). Przewóz bagażu jest bezpłatny.

Cennik biletów ZTM

UWAGA: część autobusów 705 jeździ tylko do pętli Białobrzegi, która znajduje się około 2 km od ośrodka. Wokół ulicy przez większą część drogi nie ma chodników ani pobocza. Należy uważnie przeczytać rozkład na przystanku Konwaliowa (kursy tylko do Białobrzegów oznaczone są literą „b”) i patrzeć na wyświetlacze czołowe autobusów. Właściwe autobusy 705 będą miały napis „RYNIA”.

Przy przystanku Konwaliowa znajduje się McDonald's.

Po dotarciu na przystanek WDW Rynia należy cofnąć się ok. 40m, wejść pod górę i pójść chodnikiem po lewej stronie od szlabanu przez las – dojdziecie bezpośrednio przed główny budynek hotelowy. Trzeba wejść w drzwi z napisem „Recepcja”.

W dniach 28 kwietnia — 1 maja w związku z budową II linii metra wyłączona jest z ruchu stacja metra Świętokrzyska. Pociągi kursują na trasach Młociny – Ratusz-Arsenał oraz Centrum – Kabaty. Z kolei od 2 maja nieprzejezdna jest ulica Marszałkowska. Jeśli planujecie zwiedzać Warszawę przed lub po konferencji, weźcie to pod uwagę. Szczegóły